با توسعه علم و فن‌آوری، دستگاه‌هایی مانند تلفن‌ها، تبلت‌ها، دوربین‌ها، بیشتر و بیشتر به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل می‌شوند. آنها فقط بخشی از یک سبک زندگی نیستند، بدون آنها بسیاری از کارها را نمی‌توان انجام داد. تصور کنید که در حال حرکت هستید و باتری تلفن شما در حال تمام شدن است. هرکسی که شاهد چنین موردی بوده، می‌داند که چقدر احساس ناخوشایندی است. استفاده گسترده از دستگاه‌های الکترونیکی، داشتن پاوربانک را به یک ضرورت کرده است. با الیتاسل تماس بگیرید تا ما بهترین قیمت پاور بانک را به شما ارائه می‌دهیم.

چند نکته‌ای که قبل از انتخاب به پاور بانک باید در نظر داشته باشید

با توجه به میزان و تنوع پاوربانک‌ها در بازار، در زمان باید نوعی را انتخاب کنید که علاوه‌بر کیفیت بالا، نیازهای شما را برآورده کند.

اندازه بدنه پاوربانک

احساس می‌کنم این اولین چیزهایی است که باید به دنبالش بود. یک بار من یک پاوربانک داشتم که اندازه آن سه برابر تلفن همراهم بود و به همان اندازه که به نظر می‌رسید، وزن داشت. مشکل بارز من این بود که چگونه آن را در جیب جا دهم. چند بار مجبور شدم تلفن را در جیب خودم بگذارم و پاوربانک خود را در دست خودم حمل کنم. به نظرم مدلی که تهیه کرده بودم، ایده‌آل برای دستگاه من نبود. گفته می‌شود، اگر اغلب با خود کیف حمل می‌کنید، اندازه ممکن است برای شما مهم نباشد، اما باید این را هم بدانید که اندازه بدنه در بیشتر موارد ممکن است هیچ ارتباطی با ظرفیت یا قدرت یک پاور بانک نداشته باشد.

تعداد درگاه‌های خروجی برای شارژ

بدیهی است که تعداد درگاه‌ها مشخص می‌کند که چند دستگاه می‌توانند همزمان شارژ شوند. اصولا هر چه تعداد پورت خروجی بیشتر باشد، دستگاه‌های بیشتری نیز می‌توانند، هم زمان شارژ شوند. جالب اینجاست که این فاکتور گاهی در اندازه بدنه تاثیر دارد. بنابراین اگر شما یک پاوربانک می‌خواهید که در جیب شما قرار بگیرد، ممکن است به دنبال نوعی باشید که تنها یک یا دو درگاه خروجی داشته باشد.

با توجه به افزایش تنوع دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل مانند دستگاه‌های MP3، دستگاه‌های بلوتوث، تلفن‌ها، تبلت‌ها و iPad‌ها، گاهی اوقات انتخاب یک پاوربانک با درگاه‌های بیشتر ممکن است بسیار کارآمدتر باشد. با داشتن درگاه خروجی متناسب با دستگاه‌های مورد استفاده خود، می‌توانید آنها را هم زمان شارژ کنید.

ولتاژ خروجی

هنگام انتخاب بهترین مارک پاوربانک ، ولتاژ دستگاه‌ها و ولتاژ خروجی را در نظر بگیرید. زیرا برخلاف سایر عوامل، این ممکن است خطر ایمنی را ایجاد کند. این قانون کاملا واضح است: یک پاور بانک با ولتاژ بالاتر از ولتاژ مورد نیاز دستگاه‌های الکترونیکی خود را اری نکنید. به عنوان مثال، یک پاور بانک 12 ولت برای تلفن که به 5 ولت احتیاج دارد، انتخاب خوبی نیست.

این امر به این دلیل است که اگر باتری خود را با یک پاوربانکی شارژ کنید که ولتاژ بالاتری داشته باشد، باتری دستگاه شما متورم شده و حتی ممکن است منفجر شود. همچنین اگر تلفن یا دستگاه الکترونیکی خود را با پاوربانکی دارای ولتاژ کمتری شارژ کنید، ممکن است هرگز شارژ نشود.

بهترين مارک پاور بانک | گاه اليتاسل شارژ ,ولتاژ ,پاوربانک ,ممکن ,دستگاه‌های ,خروجی ,پاور بانک ,اندازه بدنه ,شارژ کنید ,ولتاژ خروجی ,دستگاه‌های الکترونیکی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تک اموزش پول سازان ایران دفتر فنی مهندسی کامپیوتری آرتان Artanweb همه چی موجوده ماه مطلب - مطالب گوناگون آسیا لیفت نت ران عايقکاري موتورخانه,عايقکاري سردخانه,عايقکاري لوله ها پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان